Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Бальзам для губ

ЦІНА - 45 грн

Об'єм - 5 грам

Тип шкіри - для всіх типів шкіри

Опис - Бальзам для губ складається з комплексу натуральних масел.  Дбайливо живить і зволожує, надійно оберігає від сонця, холоду і вітру. Натуральні компоненти, що входять до складу бальзаму, не викликають алергію і абсолютно безпечні при облизуванні губ. Оберігає від обвітрювання. Можна використовувати дітям. 

Можливі варіанти:

шоколадний

кокосовий

ягідний

мидальний

пощіпуючий м'ятний

малиновий

Застосування: нанесіть бальзам на сухі губи та розподіліть рівномірно.

Склад зележить від обраної позиції: нерафіноване масло какао біле, масло какао, кокосу, рафінована  олія мигдалю, персикових, виноградних та вишневих кісточок, бджолини віск, канделільський віск (додаткові інгредієнти в залежності від обраної позиції - нерафіноване масло какао темне, екстракт  кокосу, ягідний віск, ефірна олія мигдалю, ефірна олія м'яти, олія та екстракт малини).


Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018