Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Бельді з глиною "Марокко"

ЦІНА - 120 грн 

Об'єм: 100 мл 

Тип шкіри: підійде, для нормального, комбінованого, жирного, пористого типу шкіри, схильного до висипань.

Опис: використовується для глибокого очищення шкіри. Видаляє ороговілі мертві клітини з шкіри і одночасно живить її. Надає антисептичну дію на шкіру і глибоко її очищає. Сприяє очищенню і вирівнюванню кольору шкіри, покращує мікроциркуляцію крові і лімфи. 

Читайте детальніше про у нашому блозі статтю - Користь скрабу

Застосування: набрати невелику кількість бельді розподілити рівноміно по шкірі залишити на 1-6 хв, змити теплою водою. Після чого тонізувати та обов'язково нанести крем по типу шкіри. Використовувати 1-3 рази на тиждень.

Склад: бельді (80% оливкового та 20% касторового масла), мікс рафінованих базових олій (мигдалю солодкого, персикових кісточок, виноградних кісточок), зелена глина, біла глина, блакитна глина, ефірна олія чайного дерева, екстракт верби Со2, аромокомпозиція, феноксіетанол.

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та затемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018