Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Бельді "Кокосовий десерт з шоколадом"

ЦІНА 120 грн

Об'єм - 100 мл

Тип шкіри - для всіх типів шкіри, особливо рекомендовано для комбінованої, жирної, схильної до висипань.

Опис - бельді для вмивання містить у собі нерафіноване масло кокосу та какао-масло, вони ефективно зволожують шкіру, насичують корисними мікроелементами, пом"якшують, забезпечують живлення дерми. Пудра какао бобів надає шкірі приєємний колір, та легкий масаж. Бельді для вмивання з маслами кокосу та какао має приємний аромат кокосового десерту з шоколадом. Крім цього, мильна паста глибоко очищає пори від забруднення, розгладжує шкіру, звужує пори.

Застосування: набрати невелику кількість бельді розподілити рівноміно по шкірі залишити на 1-6 хв, змити теплою водою. Після чого тонізувати та обов'язково нанести крем по типу шкіри. Використовувати 1-3 рази на тиждень.

Склад: бельді (зварене на основі оливкової 90% і рицинової 10% олії), нерафіноване мало какао, нерафіновае мало кокосу, пудра какао бобів, феноксіетанол.

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018