Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Крем з екстрактом зерен дині "Соковита диня"  

ЦІНА - 110 грн

Об'єм - 50 мл

Тип шкіри -  для всіх типів шкіри, для змішаного типу

Вік - 16+

Опис - для жирного типу шкіри відрегулює виділення себеуму. Для сухої активно поживить і зволожує, для проблемної заспокоїть запалення, запустить регенерацію та відновлення шкіри. Також ідеально підійте для змішаного типу шкіри. Серед головних дійових компонентів даного косметологічного компоненту прийнято виділяти: фолієву кислоту, вітаміни А, В, С і РР груп, калій, кальцій, натрій, цинк. Завдяки такому багатому складу активно доглядає за шкірою та вітамінізує її. Насть гладкості, шовковистості та еластичності.

Застосування: наносьте крем на очищену тонізовану шкіру 2 рази на день - вранці та ввечері. 

Склад: вода, емульгатор емультікс, масло мигдалю солодкого, гідролізат руколи, екстракт зерен дині Со2, екстракт маргаритки,  ефірна олія за бажанням феноксіетанол

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018