Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Двофазний демакіяж «Блаженство чистоти» 

ЦІНА - 90 грн

 

Об'єм - 50 мл 

Тип шкіри - для всіх типів шкіри 

Опис - чарівний двофазний демакіяж для обличчя ретельно і дбайливо видалить косметику, шкірну секрецію і сліди забруднень, в тому числі з чутливих ділянок шкіри навколо очей та губ. Активна формула демакіяжу містить дві фази, завдяки чому засіб ефективно впливає на шкіру. М'яко очищає її, інтенсивно зволожує і насичує поживними речовинами. 

Читайте детельніше у нашому блозі статтю Вітаміни АЕF в косметиці   

Застосування: збовтайте флакон, нанесіть демакіяж на ватний диск і м'яко очистіть шкіру, після чого вмийтесь звичайним способом 

Склад: вода підготовлена, гідролат, масло мигдалю, масло виноградної кісточки, масло персикової кісточки, вітамінний комплекс АEF,  полісорбат 80, феноксіетанол.

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
 Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців 

ilariyacosmetics©2017-2018