Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Гель ексфоліант з фруктовими кислотами "Тропікана"          

ЦІНА - 80 грн

Об'єм - 50 мл

Тип шкіри - для всіх типів шкіри

Вік - 21+ 

Опис - гель-ексфоліант з фруктовими кислотами делікатно прибирає ороговілі клітини. Після проведення процедури відновлюється природний процес дихання шкіри, вона починає швидше оновлюватися. Композиція з екстрактів та масел - прекрасне живлення та догляд шкірного покриву. Після використання шкіра доглянута та приємна на дотик.

Застосування: нанести гель-маску масажними рухами на обличчя, залишити на 10-30 хв, змити теплою водою. Нанести крем. Через вміст кислот маска може викликати пощіпування та почервоніння. 

Склад:  вода, камедь, водно-гліцериновий комплекс "фруктові кислоти", екстракт кокосу, екстракт апельсину, екстракт софори, масло виноградних кісточок, пудра перлин, феноксіетанол

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018