Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Омолоджуючий еліксир з біозолотом "Чарівна богема"    

 ЦІНА(35 мл) - 150 грн

 

Об'єм - 30 мл 

Тип шкіри -  для всіх типів шкіри

Вік - 35+

Опис - еліксир містить в собі унікальний компонент - біозолото. Природне біозолото сприяє ренегенерації клітин, підвищує еластичність та пружність шкіри. "Чарівна богема" зволожує шкіру обличчя, насичує вітамінами та мікроелементами та повертає їй свіжість та молодість, а також надає свіжого вигляду. Прищвидшує обмінні процеси, затримує вологу в шкірі, захищає від вікових змін. Крім цього володіє такими властивостіми, як проведення активів у глибокі шари шкіри, цим самим підсилюючи оможожуючий ефект. Натуральний комплекс від морщин COVA B TROX, являється безінєкційним аналогом ботоксу. Забезпечує активне розгладження морщин та оздоровлення шкіри.  

Застосування: Рекомендується наносити на вологу шкіру. Наберіть гелю в піпетку і рівномірно розподіліть по очищеній шкірі обличчя, включаючи область повік, шиї і декольте. Зачекайте кілька хвилин - дайте препарату поглинутися. Завершіть процедуру обов’язковим нанесенням крему. Рекомендується застосовувати з кремом з цієї серії Омолоджуючий крем з буозолотом "Чарівна богема". 

Склад: вода, гіалуронова кислота (низькомолекулярна), декспантенол, колаген, біозолото (гідролізат рослинних амінокислот, біозолото Aurum metallicum D6), комплекс від морщин COVA B TROX ((мікроелементи (магній, мідь, кальцій, цинк, селен, йод) полісахариди, вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти омега-3, глюцитол, полігалактозіди, глюкани, каррагінан), феноксіетанол

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018