Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Омолоджуюча есенція з екстрактом сніжної водорості "Арктика"    

 ЦІНА(30 мл)- 140 грн

 

Об'єм - 30 мл 

Тип шкіри -  для всіх типів шкіри

Вік - 35+

Опис - інноваційний та унікальний компонент - екстракт сніжної водорості, діє на клітинному рівні, зупиняє руйнування колагену та відновлює його вироблення. Захищає та активізує фактори довголіття в клітинах шкіри. Омолоджує й захищає на клітинному рівні. Завдяки екстракту сніжної водорості вам гарантована молодість шкіри шляхом активації гена Клото. Зміцнює клітинні захисні механізми, розгладжує та зволожує шкіру.      

Застосування: Рекомендується наносити на вологу шкіру. Наберіть гелю в піпетку і рівномірно розподіліть по очищеній шкірі обличчя, включаючи область повік, шиї і декольте. Зачекайте кілька хвилин - дайте препарату поглинутися. Завершіть процедуру обов’язковим нанесенням крему.

Склад:   

вода, гіалуронова кислота (низькомолекулярна), декспантенол, колаген, екстракт сніжної водорості, СО2 екстракт солодки, CO2-екстракт лубу берези, СО2-екстракт артишоку, феноксіетанол

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018