Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Гідрофільне молочко для вмивання

 

ЦІНА 55 грн

Об'єм - 50 мл 

Тип шкіри - для нормальної, сухої, дуже сухої, атопічної, чутливої, проблемної

Опис: очищуючий засіб для шкіри, що складається з масел і оливкового емульгатора, яке при контакті з водою перетворюється в легке молочко. Гідрофільне молочко забезпечує активний догляд за сухою шкірою, позбавляє стянутості, гарно очищає забруднення. Живить шкіру неймовірно корисними елемнтами, які входить до складу. 

Застосування:  можна використовувати для зняття макіяжу з всього обличчя, навіть з губ і з повік. На сухе обличчя нанести гідрофільне масло та помасахувати 1-2 хв, після чого намочити руки теплою водоб і зному помасажувати, при контакті з водою масло перетворю ється на поживне молочко, ним теж помасувати шкріру 1 хв і змити теплою водою.

Склад: рафінована олія виноградних, рафінована олія персикових  кісточок, рафінована олія мигдалю солодкого, полісорбат 80, ефірна олія (за бажанням та типом шкіри)


Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяці. 

ilariyacosmetics©2017-2018