Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Ексфоліант проти чорних точок "Чаруюча вишня"

ЦІНА 190 грн

Об'єм - 50 мл

Вік - 18+

Тип шкіри - проти чорних точок, для комбінованої, пористої, жирної шкіри.

Опис - основні дії ексфоліанту "Чаруюча вишня", це видалення чорних точок, глибоке очищення та мінімізація пор. Діатомова земля та біла глина забезпечують абсорбуючу дію, потужну мінералізацію, очищають пори та "полірують" шкіру, вирівнюють тон та рельєф. Інші натуральні додаткові компоненти забезпечують мінімізацію пор, покращення загального стану шкіри, себорегулюючу дію. І крім цього ексфоліант оснащений рафінованою олійкою вишневих кісточок, яка насичує шкіру корисними мікроелементами, надає шкірі неймоврної м'якості, гладкості та шовковистості.

Консистенція - пастоподібна, з мікросокопічними абразивними частинками діатомової землі. На поверхні може виділятися активна речовина, тому перед використанням перемішайте.

Застосування:  нанесіть потрібну кількість ексфоліанту на вологу шкіру, помасувати, особливо приділити увагу Т-зоні, можна залишити на 1-10 хв і змити теплою водою. Після чого тонізувати та нанести крем за типом шкіри.

Склад: вода, біла глина, діатомова земля, рафінована олія вишневих кісточок, косметична водорозчинна сірка, лактат кальцію, глюканат кальцію, лимонна кислота, ароматизатор, феноксіетанол.


Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію.
Зберігати в сухому та затемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018