Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Кератиновий шампунь з вітамінним комплексом "Відновлення" 

ЦІНА 100 мл - 75 грн

ЦІНА 200 мл - 140 грн

Об'єм - 100 мл, 200 мл 

Опис - Кератин зачезпечує неймовірну міцніть та силу волоссю, впливає на покрщення структури. Вітамінний комплекс насичує вітамінами. Після використання волосся здорове та сяюче. Цей шампунь повінстю натуральний, беззульфатний та містить у собі корисні компоненти які забезпечуть активний догляд за вашими локонами.

Читайте дельніше статтю у нашому блозі Кератин і як він впливає на структуру волосся.

Застосування: нанести невелику кількість шампуню на вологе волосся вспінити масажними рухами по всій довжині та шкірі голови, змити теплою водою. При необхідності повторити. 

Склад: органічна основа для шампуню Shampoo Base Org, гідролізат протеїнів кератину, масло мигдалю солодкого, полікватерніум-7, CO2-екстракт лубу берези,  лимонна кислота, ефірна олія мяти, ефрна олія іланг-ілангу, аромакомпозиція, феноксіетанол 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців 

ilariyacosmetics©2017-2018