Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Крем для рук з бджолиним воском "Захисний"

ЦІНА 90 грн

Об'єм - 50 мл

Опис - Крем для рук з бджолиним воском активно захищає шкіру рук від подразнень, заживлює, зволожує, живить цінними компонентами. Потрапляючи на шкіру, і під дією людського тепла бджолиний віск починає свою дію. Він надає живильну і захисну функцію. Крім того, є прекрасним протизапальним засобом. Крім цього він доглядає не тільки шкіру, а і нігті. Шкіра рук стає мякою, приємною на дотик, захищеною, а нігті стають міцними та блискучими.   

Застосування: нанести  невелику кількість на руки, розподілити рівномірно масажними рухами по повного поглинання крему. Використовувати ранком та ввечері. Можна використовувати дітям.

Склад: мікс базових олій (рафінован олія персикових кісточок, рафанована олія виноградних кісточок, рафінована олія мигдалю, рафінована олія зерен соняшника), бджолиний віск, вода підготовлена, емульгатор, феноксіетанол.

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.  
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018