Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

      Охолоджуючий крем для втомлених ніг         "Тонізуюча м'ята"

ЦІНА - 110 грн

Об'єм - 100 мл

Опис - Даний крем оснащений цінними оліями, які живлять, доглядають та захищають шкіру. Забазпечують зволоження та приємні відчуття на шкірі. Додатково комплекс віамінів активно доглядає та забезпесчує молодість, м'якість, бархатистіть та шовковість шкірі. Крім цього, забезпечує тонізацію шкіри ніжок та знімає втому завдяки корисним властивостям ефрної олії м'яти.

Застосування: нанести невелику кількість крему на шкіру ніг, розподілити рівномірно масжними рухами до повного поглинання крему. Підходить для щоденного використання.

Склад: вода підготовлена, емульгатор, рафінована олія персикових кісточок, рафанована олія виноградних кісточок, рафінована олія мигдалю, екстракт софори, пантенол, феноксіетанол, ефірна олія м"яти.

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.  
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018