Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Маска омолоджуча з екстрактом слизу равлика "Snail"

ЦІНА - 250 грн

Об'єм - 50 мл

Вік - 35 +

Тип шкіри - антивікова, омолоджуюча, для всіх типів шкіри

Опис - маска володіє омолоджучими влативостями заядки натуральному комплексу від зморшок COVABTROX та широким вмістом гідролізатів, екстрактів, інших активних компонентів. Корегує вікові та мімічні зморшки, забезпечує шкірі неймовіно активне живлення різними компонентами. Маска з екстрактом силизу равлика звужує пори, прибирає запалення. У нас також є інші продукти на основі екстракту слизу равлика.

Застосування:

Як нічну маску - нанести маску тонким шаром на чисту тонізовану шкіру на ніч. Не змивати. Використовувати 2-3 рази на тижень.

Як денну маску - нанести маску тонким шаром на чисту на 40-50 хв змити теплою водою. Якщо шкіра потребує тонізуйте та нанесіть крем за типом шкіри.

Склад: вода, екстракт слизу равлика, концентрат алое вера, натуральний комплекс від зморшок COVABTROX, емульгатор, гіалуронат натрію низькомолекулярний, коллаген, екстракт томату, екстракт медицинської п’явки, гідролізат протеїнів шовку, гідролізат протеїнів перлин, екстракт центрелли(азіатка), екстракт рускусу, ексракт гуарани, екстракт протеїнів пшениці,  феноксіетанол.


Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію.
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018