Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Маска з чорним вугіллям              «Мінералізуюча»      

ЦІНА - 30 грн

Об'єм - 25 грам

Тип шкіри -  для комбінованого, жирного, схильного до висипань, пористого типу шкіри

Вік - 16+ 

Опис - зберігаючи природні властивості деревини, які дуже корисні для людського організму, активоване вугілля передає їх масці, до складу якої він входить, шкіра стає не такою жирною, кількість чорних точок зменшується,заліковуються запалення, шкірний рельєф помітно розгладжується, відбувається глибоке очищення пор від забруднень. Виводить токсини та мінералізує.

Застосування : готувати порцію маски перед нанесенням. Одну повну чайну ложку сухої маски розвести теплою водою до консистенції густої пасти, нанести на чисту шкіру обличчя, залишити на 20-25 хв. Змити теплою водою, тонізувати шкіру та нанести крем. Використовувати 1-2 рази на тиждень.

Склад: зелена глина, чорна морська глина, активоване вугілля

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018