Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

       Маска з живильним маслом какао        

"Білий шоколад"

ЦІНА - 100 ГРН

Об'єм - 150 мл 

Опис - Склад какао-масла сконцентрував в собі все найкраще і корисне для нашого волосся: це жирні кислоти (олеїнова, стеаринова, лауриновая, пальмітинова, лінолева і арахінова кислота), амінокислоти, білки, вітаміни «краси» (Е, A), найцінніші мінеральні компоненти (фосфор, магній, кальцій, цинк, калій, залізо). Дана маска не просто корисна, а неймоврно корисна та необхідна для волосся. Живить, зволожує, забезпечує блиск, шовковистість та здоров'я. Відновлює посічені кінчики, покращує структуру волосся, укріплює.

Застосування: маску нанести на чисте вологе волосся, розподілити по всій довжині та залишити під поліетиленовою шапочкою на 30-60 хвилин, після чого змити теплою водою без використання шампуню.

Склад: вода, емульгатор, нерафіноване масло какао, полісорбат 80, лимонна кислота,  амодиметикон, полікватерніум-7, феноксіетанол 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018