Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Мінеральна маска з  пудрою фіалки "Французька"

ЦІНА 50 грн

Об'єм - 25 грам

Вік - 18+

Тип шкіри - для всіх типів шкіри

Опис - Маска з пудрою фіалки освіжає та вирівнює тон обличчя, злегка висвітлює пігментні плями, різноманіні глини додають матовості, абсобуючого ефекту.  Пудра буркуну та кореню алтея пом'якшують шкіру, надають шовковистості та приємної гладкості.

Застосування: готувати порцію маски перед нанесенням. Одну повну чайну ложку сухої маски розвести теплою водою до консистенції густої пасти, нанести на чисту шкіру обличчя, залишити на 20-25 хв. Змити теплою водою, тонізувати шкіру та нанести крем. Використовувати 2-3 рази на тиждень.

Склад: аюрведичні пудри фіалки, кореню алтея, буркуну (донника)  біла, блакитна, зелена глини, фіалковий пігмент на основі французької глини.


Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію.
Зберігати в сухому та затемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018