Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Мильне суфле "Виноград"

ЦІНА - 80 грн

 Об'єм - 150 мл 

Опис - Мильне суфле "Рожевий та зелений виноград" має легку повітряну текстуру і складається з двох кольорів - рожевий та зелено-блакитний. Суфле приємно зволожує, очищає шкіру, буквально тане на ній і надає шовковистості та бархатистості. Провітамін В5 дарує зволоженість та знімає роздратувння. Неймовірний запах дозволить розслабитись та насолодитись процедурою. А структура та вигляд мильного суфле, безперечно піднесе Вам настрій. 

Застосування:  нанести невелику кулькість мильного суфле на вологе тіло масажними рухами, змити теплою водою.

Склад:  кремоподібна мильна основа, гелеподібна мильна основа, тверда мильна основа,  мікс базових олій (рафінована олія персикових кісточок,рафінована олія виноградних кісточок, рафінована олія мигдалю солодкого), провітамін В5, пігмент, аромакомпозиція 

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018