Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Мильні суфле в асортименті 

ЦІНА - 80 грн

Побажання щодо кольору вкажіть у повідомлення при замовленні. 

Об'єм - 150 мл 

Вік - 18+

Опис - Мильне суфле має легку повітряну текстуру, приємно зволожує, очищає шкіру, буквально тане на ній і надає шовковистості та бархатистості. Провітамін В5 дарує зволоженість та знімає роздратувння. Неймовірний запах дозволить розслабитись та насолодитись процедурою. А структура та вигляд мильного суфле, безперечно піднесе Вам настрій. 

Доступні  кольори - білий, шоколадний, рожевий, блакитний, жовтий, зелений (можливі інші кольори, вкажіть це у повідомленні при замовленні)

Застосування:  нанести невелику кулькість мильного суфле на вологе тіло масажними рухами, змити теплою водою.

Склад:  кремоподібна мильна основа, гелеподібна мильна основа, тверда мильна основа,  мікс базових олій (рафінована олія персикових кісточок,рафінована олія виноградних кісточок, рафінована олія мигдалю солодкого), провітамін В5, пігмент, аромакомпозиція (можливі додаткові компоненти в залежності від побажань та потреб)

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018