Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Гіалуроновий догляд - зволоження шкіри обличчя

Гіалурована кислота забезпечує зволоження сполучних тканин шкіри та є важливою частиною загального здорового стану шкіри. 


На сайті ilariya cosmetics представлений широкий вибір засобів по догляду з вмістом цієї речовини для будь-якого типу та різних потреб вашої шкіри. Гіалуроновий лосьйон "Магія води", гіалуроновий мус для повік "Чарівний погляд", тканинна маска "Молекули краси" та Гель гіалуроновий "Екстразволоження" являють собою повноцінну турботу про шкіру, новаторський підхід та дарують результат як після професійного догляду вдома. 

 Серед цілющих властивостей цієї магічної кислоти варто виділити наступні: гіперзволожує, насичує та живить шкіру, регенерує її клітини, розгладжує зморшки. Це лише невелика частина того, що може зробити для вашого обличчя регулярне користування засобами з вмістом гіалурованої кислоти. Повірте, ilariya cosmetics пропонує майже необмежений ряд кремів, лосьйонів, мусів та іншого з гіалуроновою кислотою. Для цього варто лише завітати в розділ «Креми, лосьйони, флюїди» та обрати для себе потрібний засіб! 

    Цікавий факт: гіалуронова кислота природно міститься в нашій шкірі. Коли ми старіємо, наша шкіра не утримує вологу, як це було раніше. Немовлята народжуються з великою кількістю гіалуронової кислоти в шкірі, тому вона така м'яка! 

 Відчуйте як зволожується ваша шкіра, наче після літнього дощу, як і було задумано з самого початку! 

ilariyacosmetics©2017-2018