Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Кератин і як він впливає на структуру волосся.

Думаю, ви часто задавали собі запитання, чому саме кератин являється таким популярним засобом у догляді за волоссям? Які кератинові засоби обрати та як правильно користуватися, щоб отримати бажаний результат? 


Існує безліч джерел інформації про кератин, та що це таке. Вже ні для кого не секрет, що це структурний протеїновий білок, який є основою нашого волосся. Говорячи простими словами він входить до складу волосся і цим самим забезпечує міцніть та силу волосяному стержню. Коли кератину у структурі волосини багато, то і зрозуміло, що волосся буде міцним, сильним, здоровим та випромінювати живий блиск. А коли у волоссі не вистачає кератину воно стає ламким, слабким, тонким та тьмяним, адже саме на 97% волосся складається з кератину. Тоді на допомогу прийдуть кератинові засоби у догляді за волоссям, зовішнє живлення є необхідним та дуже корисним для структури волосяного стержня. Саме через це кератин і є настільки популярним та неймоврно корисним. 

Кератин який входить до складу шампунів, бальзмів, масок дозволяє відновити структуру волосся, забезпечити міцність, силу та насичити здоров'ям. 

У асортиметі ilariya cosmetics є засоби догляду за волоссям з цим неймовірно корисним компонентом.  

  • Основний кератиновий догляд за волоссям включає такі етапи:

1. Кератинова маска з вітманним комплексом "Відновлення". Вона глибоко проникає вглиб волосся і відновлює його пошкоджену структуру, володіє інтенсивними живильними властивостями. Зміцнює слабке волосся, при цьому надаючи волоссю життєвої сили. Усуває посічені кінчики, полегшує розчісування, покриває волосся мікро-плівкою, яка захищає їх від різних пошкоджень і зовнішніх факторів. Застосовування досить легке, потрібно ненести масажними рухами на сухе та  чисте волосся, це важливо, адже якщо воно буде брудним чи жирним кератин не зможе досить глибого проникнути у структуру волосся, по всій довжині приблизно на 40-60 хвилин, можна на довше і тоді змити маску з шампунем.

2. Кератиновий шампунь з вітамінним комплексом "Відновлення". Шампунь зачезпечує неймовірну міцніть та силу волоссю, впливає на покрщення структури. Вітамінний комплекс насичує вітамінами. Після використання волосся здорове та сяюче. Цей шампунь повінстю натуральний, беззульфатний та містить у собі корисні компоненти які забезпечуть активний догляд за вашими локонами. Використання просте, вспінити невелику кількість шампуню по всій довжині волосся, помасажувати 2-3 хвилини та змити теплою водою.

3. Кератиновий спрей "Сюячі локони". Заповнюючи запас втраченого кератину, цей спрей зміцнює волосся, реставрує пошкоджені ділянки структури і захищає її цілісність. Молекули натурального шовку зберігають необхідний рівень вологи, усуваючи ламкість локонів. Завдяки шовку і кератинузволожуючі компоненти проникають глибоко в стержень волосини, гарантуючи неймовірний результат. Використання спрей простіше простого, рівномірно розпилити спрей на злегка вологе волосся, не змивати.

  • Ці кератинові засоби у догляді за волоссям від ilariya cosmetics є надзвичайно корисними і допоможуть відновити стурктуру волосяного стержня і цим самим забезпечити здоров'я вашому волоссю.

                                                                                              Будьте розкішними з ilariya cosmetics!

ilariyacosmetics©2017-2018