Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Користь скрабу 

Повноцінний догляд за шкірою не можливо уявити без скрабів,


 а взимку скраби для тіла просто необхідні, адже шкіра стає сухою, лущиться, а це створює дискомфортні відчуття та сприяє швидкому старінню. Він буває різним: з дрібними чи великими скрабуючими часточками, а допоміжні речовини зволожують, насичують мінералами, поживними речовинами шкіру. Пілінг-процедури підвищують ефективність кремів та лосьйонів, адже скраб відлущує ороговілі клітини, огрубілу шкіру, що в свою чергу, дозволяє проникати краще в шкіру кремам. 

    В ilariya cosmetics великий вибір скрабів, які допоможуть підтримувати вашу шкіру красивою, ніжною та оксамитовою на дотик і ви можете обрати собі засіб за потребами та типом шкіри. Ви одразу відчуєте, як шкіра стає свіжою та шовковистою.        Цукрові, сольові, кавові скраби для обличчя і тіла – вірні помічники в догляді за шкірою. Вони очищують, відлущують відмерлі клітини, які не дозволяють корисним речовинам поглинатись шкірою. 

    Скраб відбілює шкіру, видаляє зайвий жир, надає антисептичну дію, насичує шкіру натуральними мінералами, підвищує тонус шкіри, сприяє більш швидкому відновленню шкіри, а також поліпшенню кровотоку в певних зонах, схильних до розвитку целюліту. Засіб протипоказано використовувати при надто чутливій шкірі та при пораненнях. 

ilariyacosmetics©2017-2018