Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Користь кислот в косметичних засобах 

Сьогодні поговоримо про те, як різні види кислот впливають на нашу шкіру та секрети використання. Крім цього представимо обзор кислот, які ilariya cosmetics використовує у виготовлені натуральних косметичних засобів.


У створенні косметичних засобів використовують безліч різних видів кислот, всі вони по різному впливають на шкіру. Для того, щоб шкіра виглядала молодою, мала свіжий вигляд та була доглянутою варто викостовувати у догляді косметику з вмістом кислот. Завдяки кислотам шкіра очищується від забруднень, видаляються відмерлі клітини, оновлється, завдяки чому активні речовини, які містяться у кремах та сироватках краще проникають в глиб шкіри і цим самим благотворно впливають на стан шкіри. 

При виготовлені натуральної косметики ilariya cosmetics використовує такі кислоти, як гіалуронова, лимонна, молочна, мигдальна, саліцилова та комплекс фруктових кислот, до якого входять гліколева, молочна, лимонна, яблучна та винна. Також кислоти важливі у регулярному догляді тим, що вони регулють правильний рН шкіри, що важливо при здоровій та сяючій шкірі.

  • Гіалуронова кислота славиться своїми зволожуючими та вологоутримуючими властивостями. Детально ми про неї писали у статті "Гіалуроновий догляд - зволоження шкіри обличчя" нашого блогу.
  • Лимонна кислота одна з найпопулярніших та найкорисніших кислот, підійде вона для жирної, пористої, пігментованої шкіри. Але вона досить агресивно діє на шкіру, тому використовувати її потрібно з обережністю. При правильному дозуванню дана кислота спроможна очистити шкіру від забруднень, має антисептичну та бактеріальну дію, звужує пори та очищає чорні точки, відбілює пігментацію. У нашому асортимені можна побачити такі косметичні засоби з використанням даної кислоти - пінки для вмивання, тоніки, креми та маски.
  • Молочна кислота має активні відбілюючі властивості. Підійде для різних типів шкіри в залежності від дозування та потреби. Має антиоксидантну, зволожуючу, протизапальну та відлущувальну дію. У своєму асортименті ми маємо відбілюючу сироватку проти пігментації, яка у комплексі з іншими відбілюючими компоненами активно діє на пігментовану шкіру. Крім цього молону кислоту широко використовують у засобах для інтимної гігієни, вона регулює правильний рН слизової та відновлює порушення мікрофлори.
  • Мигдальна кислота єдина яку можна використовувати у пілінгових засобах при наявності запалених прищів та акне. Вона являється м'якою у своїй дії, тому її можна застосовувати при чутливій, куперозній та пролбемній шкірі. Надає відлушувальну дію, має прекрасні антибактеріальні та очищаючі властивості, вирівнює тон шкіри надає здорового кольору та забезпечує оновлення шкіри. В своєму асортимені ми маємо такі засоби з вмістом даної кислоти - пінка для вмивання, тонік, крем-ексфоліант та маска
  • Саліцилова кислота широко застосовується при жирній, пористій та проблемній шкірі. Має сильну антибактеріальну та антисептичну дію, регулює виділення шкірного себеуму, відлущує омертвілі клітини, вирівнює тон та рельєф шкіри. Глибоко очищає шкіру та пори, розчиняє чорні точки. Досить агресивна по своїй дії, тому використовується тільки по рекомендованим дозам і іноді тільки місцево, у іншому випадку можна пошкодити шкіру. Крім цього, при правильному використанні,  дана кислота зданта видалити сліди від прищів (постакне). У своєму асортимені ми маємо такі продукти у складі який використано дану кислоту - гель для вмивання, саліциловий тонік, крем та маска.
  • Комплекс фруктових кислот, до якого входять гліколева, молочна, лимонна, яблучна та винна. Цей комплекс кислот є вірним помічником у догляді за шкірою. При постійному використані надає шкірі здорового сяйва, приємного вигляду.  Гліколева провокує вироблення еластину та колагену, молочна вирівнює тон та зволожує,  яблучна симуюю метаболізм клітин та активно відлущує, винна кислота забезпечує активне зволоження, відновленння, лимонна відбілює, має антибактеріальну дію. Завдяки комплексній дії кислоти активно впливають на шкіру. В своєму асортименті ми маємо такі засоби з вмістом даного комплексу - пінка для вмивання, тонік, крем-ексфоліант, маска.

Тому чарівні дівчата, використовуйте у своєму догляді за шкірою натуральні засоби від  ilariya cosmetics з вмістом кислот, щоб мати здорову, доглянуту та сяючу шкіру. 


ilariyacosmetics©2017-2018