Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Косметичні глини: їх види, властивості та застосування

В дані статті ми поговоримо про види кометичних глин, їх властивості та застосування за типом шкіри. 


Косметичні глини надзвичайно корисний компонент для нашої шкіри. Існує безліч видів глин і всі вони по різному діють на шкіру, тому важливо підбирати її саме за типом шкіри. Сьогодні я розповім про косметичні глини, які ilariya cosmetics використовує у своєму арсеналі.  

В загальному глина дуже корисна для жирного, пористого, комбінованого та проблемного типу шкіри, так як має властивості матувати шкіру і прибирати лишній жир та бруд з пор, пригнучувати ріст шкідливих бактерій, підсушувати та боротися з висипаннями. Для нормальної, сухої і навіть чутивої шкіри теж можна використовувати глини, але при використанні не варто чекати поки глина повністю висохне, потрібно слідкувати, щоб края маски не засихали, тому що в такому випадку глина буде вбирати жир зі шкіри, яка і так суха.

  • Біла глина вона універсальна і підійе для всіх типів шкіри. Вона забезпечує активну мінералізацію, бережно відбілює та вирівнює тон шкіри, позбавляє висипань і матує, має протизапальні та антисептичні властивості. Крім цього стягує пори та підтягує шкіру. Регулярне використання цієї глини робить шкіру еластичною, чистою, приємною на дотик, бархатистою. У нашому асортименті є Каоліново-колагенова маска "Енергія троянди", яка готується змішуванням білої глини з активним колегановим розчином.
  • Зелена глина підійде для жирного, пористого, комбінованого та проблемного типу шкіри. Зебезпечує детокс ефект, позбавляє та підсушує висипаня. Містить у собі дуже багато мікроелементів, які активно живлять та відновлють жировий баланс шкіри. Забезпечує абсорбуючу дію, очищає та активно  мінералізує шкіру. Дана глина підсушує запалення, щор важливо при висипанях. У нашому асортименті є Розмаринова маска "Сила природи" та  Водрослева маска "Морський коктейль", які мають в основі зелену глину з додаванням інших активних косметичних компонентів.
  • Блакина глина підійде для жирного, пористого, комбінованого, проблемного та пігментованого типу шкіри. Забезпечує хороший відбілюючий ефект, має антимікторбну на антисептичну дію. Звужує пори, активно мінералізує, вітамінізує, дезинфікує. Профілактує появу прищів та зморшок. Очищає шкіру від чорних точок та пігментних плям. 
  • Червона глина підійде для нормальої, сухої, куперозної та чутливої шкіри. Це вид глини унікальний, так як єдиний який можна застосовувати при чутливій та куперозній шкірі. Вона забезпечує бархатистість шкірі, неймовірну м'якість та активний мінеральний догляд. Ця глина знімає алергічні прояви та подразнення на шкірі. Позбавляє лущень та сухості. Але обв'язково слідкуйте за тим, щоб глина не висихала на шкірі. У нашому аосртименті є Трояндова маска "Рожеві пелюстки" та Виноградна маска "Мускат", які містять у собі червону глину та додаткові пом'якшуючі компоненти.
  • Рожева глина - це комбінація червоної та білої глини. Вона відмінно підійде для догляду за будь-яким типом шкіри. Розгладжує невеликі зморшки, пом'якшує шкіру, підтягує контур обличчя. Ця глина має омолоджуючий ефект. Живить і очищає шкіру, робить її більш ніжною і додає еластичність.
  • Чорна глина підійте для жирного, пористого, комбінованого, проблемного шкіри. Вона відмінно очищає і зменшує пори, а також нормалізує роботу клітин шкіри. Вона містить багато корисних мікроелементів таких, як стронцій, залізо, кварц, кальцій і магній. Ефективно поглинає забруднення шкіри та шкідливі токсини. У нашому асортименті є Маска з вугіллям «Мінералізуюча» , яка має за основу чорну глину з додаванням інших компонентів.

ilariya cosmetics у своєму асортименті має сухі маски, як вигтовлені на основі косметичних глин, їх комбінації з додаванням аюрведичних пудр, різних корисних екстрактів та додаткових активних компонентів.ilariyacosmetics©2017-2018