Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Що являє собою загадкова Кров Дракону?

Легенда голосить, що Драконове дерево здатне своєю кров'ю вилікувати будь-кого, що потребує його допомоги. Звідки та де беруть Кров Дракону? Якими ж властивосями володіє цей "магічний" компонент? 


Кров Дракону - це екстракт смоли незвичайного та унікального дерева Кротон Лехлера (Croton lechleri), яке зростає в амазонських тропіках на території Південної Америки, у народі його називають Драконове дерево. Його сік та смола мають насичене рубінове забарвлення і цілющі властивості.

Існує легенда, яка передається перуанцями з покоління в покоління. Що в давні часи, коли на Землі залився один єдиний найсильніший, намогуніший та наймудріший Дракон, злі люди щоб стати моутнішими вирвали у нього серце. Він прилетів помирати на чисту перуанську землю, і його кров до останньої каплі увібрало в себе незвичане витвисте дерево, яке від тоді стало носити назву Драконове дерево. Дерево, в жилах якого стало текти безсмертя і цілюща сила. Дерево, здатне своєю кров'ю вилікувати будь-кого, що потребує його допомоги. Кажуть, такми чином Дракон, магічним чином продовжує жити  і надавати допомогу тим кому це потрібно. 


Сік та смола з якого добувють естракт Драконового дерева має насичений рубіновий колір, і його стали називати Кров'ю Драконa. Він має дійсно цілющі властивості, його використовували як в дуже давні часи, так і досі продовжуть використовувати в сучасності.

Екстракт Крові Дракону має таку косметичну дію:

  • протизапальну і ранозагоювальну дію, завдяки високому вмісту таспіна і поліфенолів; 
  • стимулює загоєння на ранах і швидко регенерує шкіру, шляхом сприяння вироблення колагену і міграції фібробластів; 
  • сприяє регенерації шкіри, бореться з наслідками старіння; 
  • потужний антиоксидант - ловець вільних радикалів; 
  • покращує захисні механізми шкіри через сильної дії проти активності вільних радикалів (ORS і НСП); 
  • стимулює вироблення колагену і підвищує пружність і еластичність шкіри; 
  • заспокійливу дію; 
  • стимулює кровообіг; 
  • зміцнює стінки кровоносних судин, що важливо при куперозі та чутливій шкірі; 
  • легку протинабрякову.

Зараз науково доведено, що завдяки активним речовинам, які містить даний екстракт він є дійсно дуже дієвим компонентом не тільки у кометичній галузі, а у медичній. У  ilariya cosmetics в асортименті є крем та сироватка з вмістом екстракту Крові Дракону.  

Вірте у чудо і воно, без сумніву, з Вами станеться!ilariyacosmetics©2017-2018