Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Натуральний захист обличчя від холоду

З приходом холоду нас чекають не лише веселі свята, пухнастий сніг і затишок, а й суха шкіра. 


    Агресивні зовнішні фактори, такі як вітер і холод, сухість повітря негативно впливають на шкіру: роблять її огрубілою, з’являється лущення. Суха шкіра втрачає здатність регулювати своє зволоження, тому не слід нехтувати нанесенням крему. 


    Натуральні масла та олії – це один з найефективніших способів захистити наше обличчя та наповнити вологою клітини. Унікальна формула кремів з натуральними маслами робить їх насиченими, проте легкими в нанесенні. Крем "Какао з персиком" добре поглинається шкірою, адже масло какао, яке є в його складі, тане від температури людського тіла, не обтяжуючи її. Має живильні властивості, робить зморшки менш помітними, позбавляє набряків. 

    Олія персикових кісточок дуже легка, швидко поглинається шкірою, має ніжний запах. Вона корисна своїми цінними кислотами, вітамінами групи В і Е, мінеральними речовинами. Дуже важливо, що крем підходить і для чутливої шкіри, тому ним може користуватись вся сім’я. 

    Дбайте про свою шкіру, продовжіть її молодість, поверніть м’якість, пружність та еластичність за допомогою натуральних засобів! Як завжди, ilariya cosmetics пропонує вибір кремів та засобів для найвибагливіших потреб та різних типів шкіри.  

ilariyacosmetics©2017-2018