Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Щоденний догляд за шкірою обличчя 

Щоденний догляд за шкірою – тема, на якій сьогодні часто наголошують, які продукти слід використовувати, як часто і в якому порядку. 


    Важливо, що на стан шкіри впливають справді багато факторів: харчування, спадковість, навколишнє середовище, оздоровчі косметологічні процедури. Проте щоденний догляд - це дійсно найкращий спосіб контролювати власну процедуру догляду за шкірою, яка є доступною.Слід пам’ятати основні щоденні етапи догляду за шкірою: очищення, тонізація, зволоження – вранці та ввечері. Перед початком дня необхідно очистити шкіру від жиру, який виробляється за ніч, підготувати свою шкіру та захистити, а ввечері – дати їй відпочити та відновитись. Нижче, написано про засоби, які вам в цьому допоможуть та важливість їх використання. 

    Очищення – перший та основний етап, який готує шкіру до подальших кроків, для проникнення поживних і корисних речовин. При очищенні видаляються омертвілі клітини і стимулюється регенерація шкіри, ця процедура нормалізує виділення шкірного жиру, ретельно і дбайливо видалить залишки макіяжу, шкірну секрецію і сліди забруднень.Гелі, пінки, муси для вмивання, гідрофільне молочко, м’які ексфоліанти – це навіть не повний перелік, продуктів, які пропонує ilariya cosmetics. Серед них можна обрати саме той, який підходить для типу шкіри та її потреб. 

    Тонізація – це другий крок на шляху до ідеальної шкіри та молодості обличчя. Протирайте обличчя тоніком для досконалого очищення, а також для насичення шкіри поживними мікроелементами та допомоги при різних проблемах шкіри, таких як сухість, утягнутість, жирність, тощо. Після вмивання протирання очищуючим тоніком дуже важливе, адже видаляються можливі залишки бруду, залишки продукту для вмивання, який може подразнювати та забруднювати шкіру, якщо ретельно не змити його. В ilariya cosmetics різноманітний вибір тоніків, спреїв для обличчя, квіткових вод, які слід наносити на шкіру обличчя. В них безліч вітамінів, вони захищають від впливу несприятливого середовища, дезінфікують, матують, а також відновлюють та омолоджують, підвищують тонус. 

    Міцелярна вода не підходить для тонізації, навіть якщо пишуть на упаковці що можна використовувати як тонік. Міцелярна вода містить частинки емульгатора, який може забивати пори та шкіру і тим самим провокувати і сухість, і жирність та висип. 

    Закріпити бажаний результат, поповнити водний баланс, відновити м’якість шкіри обличчя допоможуть засоби для живлення та зволоження. Креми, лосьйони, гелі, еліксири та сироватки повинні бути завжди присутні в щоденному догляді за шкірою обличчя. 

    Наша молодість на краса – в наших руках. Не нехтуйте цими простими способами догляду, робіть їх регулярно вранці та ввечері для того, щоб ваша шкіра була доглянутою та свіжою.  

ilariyacosmetics©2017-2018