Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Сила колагену 

    З віком шкіра змінюється, в результаті шкіра виснажується виробляти колаген, тому й з’являються зморшки. 


    Це призводить до загальних ознак старіння: запалена і зморшкувата шкіра, а також крихкі нігті та волосся. Та рішення існує – засоби по догляду з вмістом колагену. На щастя ilariya cosmetics подбала про виготовлення косметики для найкращого догляду за вашою шкірою! 

    Найбільш ефективно поглинається шкірою морський колаген. Колаген, володіючи дивовижною здатністю поглинання води, використовується як зволожувач, який протистоїть втраті вологи в епідермісі (верхній шар шкіри). Він є своєрідним бар'єром, який не дозволяє шкірі втрачати вологу. Покращує власну структуру шкіри, зволожує її, абсорбуючись епідермісом, сприяє відновленню клітин, і дозволяє новим клітинам шкіри швидше досягти її поверхні. Колаген використовується не тільки для омолодження, він регулярно потрібен і для проблемної шкіри, оскільки служить для швидкої регенерації та відновлення клітин. 

    Наші улюблені продукти: 

    Колагеновий крем «Вишукана троянда» 

Покращує колір обличчя, після використання шкіра стає оксамитовою та сяючою. Сприяє зволоженню і відшкодування втрати амінокислот в шкірі, позитивно впливає на функціональний стан шкіри, володіє живильною і регенеруючою дією, дає зволожуючий ефект і підходить для всіх типів шкіри. 

    Колагеновий ролик 

Знову ж таки зручна форма турботи про вашу краси – роликовий аплікатор, який дозволяє легке нанесення. Гель зменшує набряклість і темні кола під очима. Морський колаген розгладжує мімічні і дрібні зморшки, миттєво тонізує і надає сяйво шкірі навколо очей, відживлює і надає енергії. 

    Тканинна маска «Молекула краси» 

Експрес маска – це не лише приємний спа-догляд з гарантованим результатом благотворного впливу, а й справжній помічник будь-якої сучасної красуні. В наш час, коли всі зайняті, так важливо мати можливість швидко подбати про свою шкіру. Молекули активного розчину проникають глибоко в шари дерми і цим самим забезпечує шкірі матовість, рівний колір і м'якість. Надає ліфтинг-ефект і допомагає розгладжувати зморшки. Забезпечує шкірі красу і дорогоцінне живлення. 

А тут коротке, але інформативне відео про інгредієнти які ми використовуємо при створенні колагенового крему!


ilariyacosmetics©2017-2018