Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Твердий шампунь - натуральний та безпечний. 

Які переваги має твердий шампунь? як ним правильно користувтися? з чого він зроблений? яка з нього користь? На ці всі запитання я дам відповіть у даній статті.


Тверді шампуні представляють собою досить незвичну і незвичайну новинку по догляду за волоссям. Він часто має пористу структуру і містить тільки натуральні речовини в своєму складі. Це нівякому разі не мило, і створюється воно не з мила чи мильної основи. 

Одною з найголовніших переваг є те, що вони на відміну від рідких шампунів (що можуть містити складі хімічні речовини), виготовлені тільки з природних інгрідієнтів, тому можна не боятися і використовувати їх навіть для маленьких дітей (тільки якщо у складі немає ефірних олій). Компоненти, що входять до складу твердих шампунів, ефективно і дбайливо очищають волосся від забруднення, зміцнюють, інтенсивно відновлюють структуру ослабленого і пошкодженого волосся. Тверді шампуні зручні в застосуванні, так як мають невелику форму. Також з ними зручно подорожувати: займають мало місця, а можливість залити всі речі у сумці шампунем дорівнює нулю! При постійному використанні, одного брусочка вистачає більш ніж на три місяці, що говорить про його економічність. Строк придатності такого шампуню довгий – до 1 року.

Твердий шампунь має у своєму складі, такі компоненти:

  • - кокосульфат натрію та кокоїл ізетіонат - це натуральні піноутворювачі отримані з кокосового масла, вони гарно піняться та чудово очищають волосся та шкіру голови. Є натуральним за своїми складовими та безпечними навіть для маленьких діток.
  • - базові олії та масла, такі як кокосова, ринцова, мигдальна, рипя'ху та інші, які є дуже цінними у догляді за волоссям.
  • - корисні екстракти, такі як екстракт апельсину, кокосу, розмарину, лаванди, календули, ромашки та інші, різних направленостей та для різних типів волосся.
  • - аюрведичні порошки, такі як пудра корипиви, ромашки, бобів шикакай, спіруліни та інші в залежності від потреб волосся.
  • - ефірні олії, такі як лимонна, іланг-ілангу, мигдалю, хвоща, м'яти, розмарину, тронядни, іссопу і безліч інших, які насичують волосся здоров'ям.
  • - можуть бути і  інші додаткові компоненти, такі як гліцерин, для більшого зволоження, мед, натрульна кава, пудра како бобів, різні відвари трав та сухоцвіти, навіть морська сіль.

Застосувувати такий шампунь дуже легко та просто. Намилити вологе волосся по всій довжині до утворення багато піни, помасувати волосся та шкіру голови, потім ретельно змити теплою водою. При необхідності повторити. Після використання шампунь варто просушити паперовою серветкою та зберігати у сухому місці, в коробочці, або мильничці, щоб він не розмок. 

ilariya cosmetics пропонує вам Натуральний твердий шампунь з натуральних інтредієнтів з різними екстрактами в асортименті. 


ilariyacosmetics©2017-2018