Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Використання консерванту у натуральній косметиці 

Мені часто задають питання наскільки натуральну косметику ми виготовляємо і чому в ній присутній консервант? Тому в даній статті я розповім про роль та використання консерванту в натуральній косметиці. 


🌺ilariya cosmetics при виготовленні продукту використовує такий консервант як феноксіетанол (еуксил) або його ще називають "зелений" консервант.🍀 Його використання дозволено у виготовленні натуральної косметики.Феноксіетанол безперечно несе небезпеку у чистому 100% вигляді, так само як і 100% етиловий спирт, а 200 гр кухонної солі взагалі смертельна доза. Тому тут варто звернути увагу на дозування його в косметиці і на плюси використання в стандартних дозволених дозах. 

1. 🍊Він надійно захищає косметичний склад від грамнегативних бактерій, дріжджів і цвілевих грибів, синьогнійої палички. Цим самим продовжує строк використання та зберігання до 6 місяців. Адже використання зараженої чи зіпсованої косметики несе більш негативний вплив, ніж алергія на якийсь компонент. 

2. 🍊Безпечний для дитячої та чутливої шкіри. Дозування в нашій косметиці використовується стандартне і не перевищує 1%. 

3. 🍊Крім вище сказаного даний консервант є антисептиком і має зволожуючу та пом'якшуючу дію на шкіру та волосся. 

🌷Натуральна косметика ручної роботи не зрівняється з магазинною продукцією по якості. Адже у магазинних продуктах міститься не ОДИН "зелений" консервант, а БЕЗЛІЧ синтетичних речовин, компонентів та консервантів. Які спрямовані не на активний доглляд, а на приємні тактильні відчуття та довгий термін придатності.

В заключення хочу сказати, що будь-який косметичний засіб, навіть натуральний повинен містити в складі певний консервант, інакше б він зіпсувався через день після відкриття упаковки. 

🌷Додаючи феноксіетанол до складу нашої продукції ми, таким чином забезпечуємо гарантію якості та безпечності викоритання косметичного засобу. 🌷Ми піклуємось про Вас та Вашу красу!😍 

ilariyacosmetics©2017-2018