Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Вітаміни АЕF в косметиці  

Дівчата, красотулі,😍 у нас можна придбати вітамінізовану косметику, до складу якої входить вітамінний коктейль AEF!

Які ж властивості мають ці вітаміни для шкіри?


 

🍇Вітамін А - допомагає попередити і згладити пошкодження, вугрі різного походження, комедони, сухість, тьмяний колір обличчя, гіперпігментація, ранні зморшки, знижений тонус шкіри, в’ялість, купероз. Допомагає зберегти вологість шкіри, а також підтримує її еластичність. 

🍇Вітамін Е - допомагає шкірі відновитися після стресу, впоратися з негативом, що надходять з навколишнього середовища. Клітини шкіри швидше оновлюються.Він захищає капіляри від ламкості, що дуже важливо при куперозі. Захищає від згубного впливу вільних радикалів, а також підтримує оптимальний рівень вологості шкіри. 

🍇Вітамін F сприяє глибокому зволоженню шкіри і запобігає її сухість, надовго зберігає свіжість і пружність, захищає від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, відновлює регенерацію клітин, має протизапальну дію, надає протиалергічну та заспокійливу дію на шкіру схильну до алергії, при дерматитах і екземах допомагає зменшити запальний процес і відновити стан шкіри, покращує обмін речовин в шкірі;🦁Крім того вітамінний коктейль AEF відновлює структуру волосся, зміцнює їх від коренів до самих кінчиків і живить волосяні фолікули. 

😽Будь ідеальною з ilariya cosmetics!😽 

ilariyacosmetics©2017-2018