Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com
Назад к списку

Натуральна косметика: все, що ви хотіли знати 

Взагалі, в натуральної косметики багато переваг, але зі зростанням її популярності та попиту на неї, в людей виникає все більше запитань. 


    Натуральна косметика так само ефективна, як і інша косметика з полиць магазину, навіть краща. Проте, скільки людей – стільки думок. Загальний скептицизм завжди наздоганяє того, хто хоче виділитись з натовпу. Нижче – найрозповсюдженіші хибні думки про натуральні засоби в цілому і, звичайно, їхнє спростування. 

    🌷Термін зберігання. Косметика не псується за декілька днів, як часто думають, за рахунок консерванту, про який ми вже розповіли в цій статті. В ній детально описується про «зелений» консервант - феноксіетанол (еуксил) та переваги його використання. До речі, дозування цього консерванту в нашій косметиці використовується стандартне і не перевищує 1%. 

    🌷Колір. Якщо косметика гарного приємного яскравого кольору – вона 100% хімічна. Натуральні барвники так само барвисті та насичені, і ні чим не поступаються синтетично виведеним барвникам! 

    🌷Запах. Відкрийте баночку будь-якого засобу ilariya cosmetics – насолода для ваших рецепторів гарантована! Не лише синтетичні ароматизатори можуть бути стійкими та концентрованими. Ефірні олії, наприклад, які регулярно використовує ilariya cosmetics для виготовлення своїх засобів, дуже насичені, більше того – ще й корисні. Оскільки, ми завжди дбаємо перш за все про клієнта, олії в кремах використовуються за бажанням клієнта та надають тонкого аромату. До речі, віддушки-ароматизатори можна використовувати в милі, гелях для душу, засобах для вмиваннях, шампунях – тобто у всьому, що змивається, і навіть в кремах, адже вони не несуть ні шкоди, ні користі. 

    🌷Чим більш «хімічна» - не найкорисніша, та точно ефективніша. Це стосується не лише косметики. Насправді, хімікати особливо в чистячих засобах можуть зашкодити дихальній системі, поверхням, домашнім улюбленцям, дітям, можуть залишати навіть опіки на шкірі. Підручні засоби такі як звичайна сода, оцет, ефірні олії – прості, безпечні та ефективні помічники для чищення, ароматизації та дезінфекції.  

    Звісно, багатьом споживачам набагато легше довіритись мас-маркетовим гігантам виробникам, адже вони добре вміють переконати. Більше того, легше піти в магазин і взяти з полиці, що доступніше, ніж задумуватись, яку шкоду може принести цей засіб і шукати альтернативу. Натуральна косметика не тестується на тваринах, шкідливі компоненти не проникають в людський організм, відповідно, не завдають йому шкоди, не шкодять озоновому шару та екології! 

    А що про натуральну косметику думаєте ви?     

ilariyacosmetics©2017-2018