Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Омолоджуючий крем з біозолотом "Чарівна богема" 

ЦІНА 160 грн

Об'єм - 50 мл 

Тип шкіри - проти морщин, антивіковий (рецептура адаптується в залежності від типу шкіри - сухий, нормлаьний, жирний)

Вік - 35+

Опис -  крем містить в собі унікальний компонент - біозолото. Природне біозолото сприяє ренегенерації клітин, підвищує еластичність та пружність шкіри. "Чарівна богема" зволожує шкіру обличчя, насичує вітамінами та мікроелементами та повертає їй свіжість та молодість, а також надає свіжого вигляду. Прищвидшує обмінні процеси, затримує вологу в шкірі, захищає від вікових змін. Крім цього володіє такими властивостіми, як проведення активів у глибокі шари шкіри, цим самим підсилюючи оможожуючий ефект. Натуральний комплекс від морщин COVA B TROX, являється безінєкційним аналогом ботоксу. Забезпечує активне розгладження морщин та оздоровлення шкіри. 

Застосування: наносити крем на очищену тонізовану шкіру 2 рази на день - ранком та ввечері. Можна також наносити на зону декольте та навколо повік. Для покращення ефекту рекомендується використовувати з сироваткою з цієї серії Омолоджуючий еліксир з біозолотом "Чарівна богема".

Склад: вода, емульгатор,  рафінована олія виноградної кісточки, рафінована олія персикової кісточки, рафінована олія макадамії, гіалуронова кислота (низькомолекулярна), декспантенол, колаген, біозолото (гідролізат рослинних амінокислот, біозолото Aurum metallicum D6), комплекс від морщин COVA B TROX ((мікроелементи (магній, мідь, кальцій, цинк, селен, йод) полісахариди, вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти омега-3, глюцитол, полігалактозіди, глюкани, каррагінан), феноксіетанол

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців 

ilariyacosmetics©2017-2018