Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Пінка для вмивання з екстрактом зерен дині

 "Соковита диня" 

 

ЦІНА - 70 грн

Об'єм - 50 мл 

Тип шкіри - для всіх типів шкіри

Опис - для жирного типу шкіри відрегулює виділення себеуму. Для сухої активно поживить і зволожує, для проблемної заспокоїть запалення, запустить регенерацію та відновлення шкіри. Також ідеально підійте для змішаного типу шкіри. Серед головних дійових компонентів даного косметологічного компоненту прийнято виділяти: фолієву кислоту, вітаміни А, В, С і РР груп, калій, кальцій, натрій, цинк. Завдяки такому багатому складу активно доглядає за шкірою та вітамінізує її. Надасть гладкості, шовковистості та еластичності. 

Застосування: видавити з дозатора потрібну кількість пінки. Нанести на вологу шкіру обличчя масажними рухами, змити теплою водою. Після чого тонізувати шкіру і нанести крем. Підходить для щоденного використання.

Склад: вода, піноутворювач рослинного походження, полісорбат-80, екстракт зерен дині, полікватерніум-7, лимонна кислота , феноксіетанол, ефірна олія за типом шкіри та бажанням

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018