Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Пінка для вмивання з екстрактом апельсину "Апельсинка"

ЦІНА - 70 грн

Об'єм - 50 мл 

Тип шкіри - для жирного, пористого, схильного до висипань, проблемного типу шкіри

Опис - ніжна пінка для вмивання потішить шкіру корисними компонентами та приємними очищаючими властивостями. Зволожуючі і живильні властивості екстракту апельсина сприятливо впливають на зовнішній вигляд шкіри. Стимулює вироблення колагену і відновлює нормальну еластичність шкіри та заспокоє запалення.

Застосування: видавити з дозатора потрібну кількість пінки. Нанести на вологу шкіру обличчя масажними рухами, змити теплою водою. Після чого тонізувати шкіру і нанести крем. Підходить для щоденного використання.

Склад: вода, піноутворювач рослинного походження, полікватерніум-7, лимонна кислота, екстракт апельсину, гліцерин, феноксіетанол

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018