Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Пінка для вмивання з екстрактом малини 

"Лісова мавка"

 

ЦІНА - 70 грн

Об'єм - 50 мл 

Тип шкіри - для проблемного, жирного, пористого, схильного до висипань типу шкіри

Опис - екстракт малини освіжає і зволожує шкіу, відновлює ліпідний бар'єр. Використовується при вуграх і розширених порах, підходить для жирної шкіри схильної до висипань. Зменшує запалення, має антисептичну дію, стимулює оновлення клітин шкіри, підвищує пружність і еластичність шкіри. 

Застосування: видавити з дозатора потрібну кількість пінки. Нанести на вологу шкіру обличчя масажними рухами, змити теплою водою. Після чого тонізувати шкіру і нанести крем. Підходить для щоденного використання.

Склад: вода, піноутворювач рослинного походження, полісорбат 80, гліцерин, екстракт малини со2, лимонна кислота, ефірна олія (за бажанням), феноксіетанол

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018