Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Розмаринова маска            "Сила природи"    

ЦІНА - 40 грн

Об'єм - 25 грам

Тип шкіри -  для комбінованого, жирного, схильного до висипань, пористого типу шкіри

Вік - 16+ 

Опис - дана маска - антисептик, володіє сильною тонізуючою дією. Стимулює оновлення клітини і місцевий кровообіг. Регулює саловиділення жирної шкіри. Очищає чорні точки, вугрі, згладжує нерівності, стягує пори. Прибирає сліди від прищів. Відновлює шкіру, активізує захисні функції шкіри, володіє антибактеріальними і антисептичними властивостями. Лікує акне та прищі.

Застосування: готувати порцію маски перед нанесенням. Одну повну чайну ложку сухої маски розвести теплою водою до консистенції густої пасти, нанести на чисту шкіру обличчя, залишити на 20-25 хв. Змити теплою водою, тонізувати шкіру та нанести крем. Використовувати 1-2 рази на тиждень.

Склад: зелена глина, блакитна глина, пудра розмарину, пудра німу, екстракт кокосу, екстракт апельсину 

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018