Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Самоемульгуючі сольові скраби в асортименті 

ЦІНА - 80 грн

Об'єм - 150 мл 

Вік - 18+

Опис - під впливом солі, крім того, що шкіра очищається, вона ще насичується корисними мінералами та мікроелементами, такими як калій, магній, фосфор, йод. Сольовий скраб допомагає підвищити тонус шкіри, зробити її гладкою, еластичною, приємною на дотик. Сіль відмінно бореться з целюлітом і розтяжками, звужує пори і опрацьовує виділення колагену. А додаткові активні компоненти забезпечуєть неймовірну користь.

Читайте детально у нашому блозі статті про  Користь скрабу

Можливі варіанти (можна зробити інші за вашими побажаннями):

Застосування: нанести скраб масажними рухами на вологу шкіру, помасувати декілька хвилин та змити теплою водою.

Склад основний:  мікс базових олій (рафінована олія персикових кістосок,рафінована олія виноградних кістосок, рафінована олія мигдалю солодкого), морська сіль, оливковий емульгатор (полісорбат 80), пігмент, екстракти, ефірна олія (або аромакомпозиція).

Протипоказання: чутлива або пошкоджена шкіра, індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018