Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Піноутворюючий скраб для тіла "Тропічна маракуйя"

ЦІНА - 100 грн

Об'єм - 150 мл 

Вік - 18+ 

Опис - скраб для тіла "Тропічна маракуйя" забезпечує приємне очищення шкіри, надає естетичного задоволення від використання, профілактує прояви целюліту та розтяжок. Завдяки комплексу натуральних масел, активно доглядає та живить шкіру неймовірно корисними елементами. Відбувається ексфоліація шкіри, що забезпечує її оновлення та оздоровлення. При застосуванні у контакті з водою скраб активно піниться, тому володіє відмінними очищаючими властивостями.

Читайте детально у нашому блозі статті про Користь скрабу

Застосування: нанести скраб масажними рухами на вологу шкіру до піноутворення, помасувати декілька хвилин та змити теплою водою. 

Склад: морська сіль, комбінація ПАВ рослинного походження,  мікс базових олій (рафінована олія персикових кістосок, рафінована олія виноградних кістосок, рафінована олія мигдалю солодкого, рафінована олія зерен соняшника), зерна маку, куркума, паприка, ароматизатор

Протипоказання: чутлива або пошкоджена шкіра, індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту.


Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018