Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Антицелюлітний скраб з червоним перцем "Гаряча перчинка"

ЦІНА 90 грн

Об'єм - 150 мл 

Вік - 18+ 

Опис - Щоб позбутися від «апельсинових» горбків на проблемних участках тіла, вкрай важливо нормалізувати клітинні процеси. Досягається це за допомогою подразнюючих шкіру і підсилюючих рух крові компонентів. В даному випадку це не тільки сіль, а і червоний перець. Він має феноменальну та важливу функцію стимулювати кровообір та лімфовідтік, що дуже важливо при бородьбу з таким ворогом як - целюліт. Таким чином, пекучі процедури допомагають прискорити розщеплення жирових клітин, зняти набряки і прискорити схуднення.Одним словом, створити всі умови для того, щоб целюліт поспішив розчинитися з ваших стегон, сідниць або живота. До речі, чим гостріше перець, тим ефективніше його антицелюлітні властивості.

Читайте детально у нашому блозі статтю про Користь скрабу Застосування: нанести скраб масажними рухами на вологу шкіру, помасувати декілька хвилин та змити теплою водою. 

Склад: мікс базових олій (рафінована олія персикових кістосок,рафінована олія виноградних кістосок, рафінована олія мигдалю солодкого), морська сіль, оливковий емульгатор (полісорбат 80), червоний гострий перець, паприка, аромакомпозиція.

Протипоказання: чутлива або пошкоджена шкіра, індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту 

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців.

ilariyacosmetics©2017-2018