Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Сонцезахисний крем для тіла з SPF 30 "Універсальний"

ЦІНА 190 грн

Об'єм - 50 мл 

Вік - підходить для використання дітям та дорослим, підійде для всієї сім'ї.

Тип шкіри - для всіх типів шкіри.

УФ-захист: повний від УФВ і УФА.

Сонцезахисний фактор SPF - 30 (інтенсивний захист, захищає від 97% УФ)

Опис - натруальний сонцезахисний крем з фактором захисту SPF 30 , володіє досить протужними захисними властивостями і блокує близько 97% шкідливих променів, захищає шкіру від пігментації, фітостаріння, обгорання, шкідливого випромінення і тд. Сонцезахисний крем підходить для використання дітям та дорослим, підійде для всієї сім'ї. Пантенол та алое-вера зволожують та заспокоють подразнення.

Застосування:  наносьте сонцезахисний крем тонким шаром на шкру як мінімум за 20 хвилин до виходу на сонце, щоб активні речовини подіяли. Після купання поновіть шар крему. Використовуйте за потребою, підходить для щоденного застосування.

Зберігання: сонцезахисний крем не повинен знаходиться під прямими сонячними променями - на пляжі прибирайте баночку з кремом в сумку, інакше фільтри втратять свою ефективність.

Склад: вода, емульгатор, рафінована олія жожоба, рафінована олія зерен соняшника, пантенол, оксид цинку(15%), діоксид титану (7%), ОМ-циннамат (3%), екстракт кокосу СО2, концентрат алое-вера,  ефірна олія м'яти, фенокісіетанол


Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та затемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018