Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Спрей для стоп проти     запаху та поту  "Ранкова роса"

ЦІНА - 100 грн

Об'єм - 100 мл

Опис - Багато людей пеерживають через черезмірну пітливість ніг та пов'язаних з цим неприємностей.  Сьогодні існує безліч ефективних способів усунення запаху поту, і одним з них є спрей. Це зручний засіб, що прекрасно захищає від бактерій та абсорбує запах. Даний спрей базується на гідролаті шавлії, ефірній олії м'яти, лимону, чайного дерева та іншими дезороруючими компонентами. Він успішно справляються з проблемою пітливості ніг та неприємного запаху, до того ж має антибактеріальні властивості.

Застосування: рясно розпилити спрей на стопи ніг та зачекати поки він поглинеться. Підходить для щоденного використання.

Склад: вода підготовлена, гідролат шавлії, лимонна кислота ,комплекс дезодоруючий (гліцерин, плоди каштану, трава чебрецю, шишкоягоди ялівцю, лист евкаліпту, лист гінкго білобу, квіти арніки), полісорбат 80, оксид цинку, медичний спирт, ефірна олія м'яти, лимону, чайного дерева.

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.  
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018