Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Суха олійка для тіла проти целюліту та розтяжок "Моделююча"

ЦІНА 110 грн

Об'єм - 50 мл 

Тип шкіри - для тіла, підтягуюча, моделююча, профілактика розтяжок та целюліту 

Опис - Олійка проти розтяжок та целюліту "Моделююча" активно догялдає за шкірою. Формула даного продукту чудово поглинається шкірою, збагачує її необхідними мікроелементами, глибоко зволожує, омолоджує, живить, розслабляє, заспокоює, надає еластичність і гладкість. Олійка збагачена натуральними екстрактами - артишоку, цедри апельсину, ламінарії. Крім цього у складі має ефірні масла - жасмину, троянди та лимону. Завдяки дії натуральних компонентів, усувається целюліт, розтяжки стають меньш помітними, розгладжується поверхня шкіри, зменшуються набряки і об'єм, формується гарний силует.

Застосування: нанести олійку на тіло масажними рухами до повного поглинання. Також можна використовувати при активному антицелюлітному масажі, це дуже позитивно вплине на результат. Рекомендується використовувати в комплексі з цукровими та сольовими скрабами.

Склад: рафінована олія мигдалю солодкого, циклометікон, екстракт артишоку СО2, екстракт цедри апельсину СО2, екстракт ламінарії СО2, ефірна олія жасмину, ефірна олія троянди, ефірна олія лимону

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців 

ilariyacosmetics©2017-2018