Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Суха олійка з кератином "Діамантовий блиск"

ЦІНА 100 грн

Об'єм - 50 мл (флакон дозатор)

Тип волосся - для сухого, від посічених кінчиків, від ламкості

Опис - "Суха" олійка, це не порошок і нічого подібного, сухою її називають, через те, що вона є дуже легка в порівнянні зі звичайнми олійками, і швидко поглинається волоссям, не залишає жирності, липкості, надає легкого розчісування, забезпечує блиск та слухняність. Позбавляє сухості, посічених кічників та ламкості волосся. 

Читайте статтю нашого блогу про "Кератин і як він впливає на структуру волосся"

Застосування: перед використанням активно взбовтати, нанести кератинову олійку долонями на чисте вологе волосся, тільки на кінчики.

Склад: рафінована олія мигдалю, олійорозчинний кератин (олія зародків пшениці, кератин), циклометікон, екстракт Со2 масляний для посічених кінчиків, ефірна олія іланг-ілангу, ефірна олія лимону

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018