Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Чудодійна суха олійка "Арганова"    

 ЦІНА(30 мл)- 90 грн

 

Об'єм - 30 мл 

Тип шкіри -  для нормальної, сухої, дуже сухої, обезвоженої

Вік - 18+

Опис - дуже цінна та унікальна за своїми властивостями арганова олійка, має чудові властивості. Вона підійе як для догляу за шкірою обличчя, так і тіла, звичайно, незамінна в догляді за волоссям. Арганова олія багата жирними кислотами і лінолевою кислотою, які чудово боряться з передчасним старінням шкіри. Вміст вітамінів Е і А чудово впливають на епідермальний шар, що допомагає не тільки захистити шкіру обличчя від шкідливих факторів, а й добре живити її.      

Застосування:  рівномірно нанести олійку на чисту вологу шкіру обличчя. Також дуже корисно використовувати на кічники волосся від сухості та ламкості, позбуває та попереджає посічені кічники. Нанести олійку спочатку на долоню і розтерти по вологому волоссю на кінчиках.

Склад: нерафінована олія аргану, циклометікон, ефірні олії за бажанням та типом шкіри

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018