Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Сироватка з екстрактом крові дракону

 "Зачарований рубін" 

ЦІНА - 90 грн

Об'єм - 10 мл 

Тип шкіри - проблемний, пористий, з висипаннями, алергічними проявами, пошкоджена, після косметичних процедур, пілінгів, мізотерапії, чистки обличчя і т.д.

Вік - 21+ 

Опис - Насправді, це екстракт смоли перуанського дерева Кротон, який загадково називають "кров'ю дракона", через незвичайний насичений рубіновий колір. Цей казковий компонент, овіяний легендами має фантастичні заживляющі, відновлюючі та регенеративні властивості. Завдяки ньому, шкіра швидко відновлюється, заживає, знімає запалення, алергічні реакції, сліди від укусів комах, має омолоджуючі властивості, заспокоює шкірні покриви після пошкоджень (пілінги, мізотерапія і т.д.). Має антибантеріальні та антисептичні властивості, попереджає ріст шкідливих бактерій. Сприяє стабілізації вироблення колагену і еластину для формування здорової сполучної тканини. Ще з давніх давен, були вивляні цілющі властивості цього незвичайного компоненту і використовували його на шкіру для швидкого загоєння. Рекомендується використовувати в комлексі з кремом з екстрактом крові дракону "Зачарований рубін" від ilariya cosmetics.

Застосування: перед використанням активно взбовтати, наносьте сироватку на чисту вологу шкіру 2 рази на день - вранці та ввечері. Завершити процедуру обов'язковим нанесенням крему.

Склад: вода, екстракт крові дракону (Croton Lechleri Resin Powder), гіалуронова кислота низькомолекулярна, провітамін В5, колаген морський, концентрат гель алое-вера, феноксіетанол, 

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018