Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Сироватка  з протеїнами шовку та перлин "Активні мінерали"    

ЦІНА(35 мл)- 120 грн

 

Об'єм - 30 мл 

Тип шкіри -  для всіх типів шкіри

Вік - 25+

Опис - мінеральна есенція подарує вашій шкірі розкіш. Склад збагачений протеїнами шовку та перлин, що забезпечує активний мінеральний догляд за шкірою будь-якого типу. Збагачує шкіру поживними речовинами. Після використання шкіра ніжна як шовк та сяюча як перли. Ну і звісно, збагачена активними мінералами.    

Застосування: Рекомендується наносити на вологу шкіру. Наберіть гелю в піпетку і рівномірно розподіліть по очищеній шкірі обличчя, включаючи область повік, шиї і декольте. Зачекайте кілька хвилин - дайте препарату поглинутися. Завершіть процедуру обов’язковим нанесенням крему.

Склад:    вода, гіалуронова кислота (низькомолекулярна), декспантенол, колаген, протеїни шовку, гідролізат перлин, лимонна кислота, феноксіетанол

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018