Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Трояндова маска  "Рожеві пелюстки"      

ЦІНА - 40 грн

Об'єм - 25 грам

Тип шкіри - для всіх типів шкіри

Вік - 18+ 

Опис - розкішна маска з пудрою пелюстків трояндн підходить для всіх типів шкіри, особиво рекомендується для сухої. Троянда має антиоксидантні, омолоджуючі властивості, загоює, регенерує, до того ж покращує колір обличчя. Живить і насичує шкіру необхідними мікроелементами і вітамінами. Дарує розкішну доглянутість шкірі.  

Застосування: готувати порцію маски перед нанесенням. Одну повну чайну ложку сухої маски розвести теплою водою до консистенції густої пасти, нанести на чисту шкіру обличчя, залишити на 20-25 хв. Змити теплою водою, тонізувати шкіру та нанести крем. Використовувати 1-2 рази на тиждень.

Склад: зелена глина, блакина глина, морська грязь, біла глина, пудра спіруліни,

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

 

ilariyacosmetics©2017-2018