Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Цукровий скраб "Трояндовий" 

ЦІНА - 90 грн

Об'єм - 150 мл (10-12 шт, залежить від розміру)

Вік - 18+

Опис - цукор в процесі приготування підтаює, і стає більш мяким та приємнішим. Ефективно очищує шкіру, збагачує мінералами та корисними речовинами. У рожевому скрабі використовується ефірна олія троянди та екстракт лаванди. 

Читайте детально у нашому блозі статті про  Користь скрабу та Переваги цукру як косметичного компоненту

Застосування: намочити кульку(кубик) скрабу і масажними рухами помасувати ним вологу шкіру до повного розчинення, змити теплою водою.

Склад основний:  тверда мильна основа, мильна основа гелеподібна, цукор, мікс базових олій (рафінована олія персикових кістосок,рафінована олія виноградних кістосок, рафінована олія мигдалю солодкого), масляний пігмент, екстракт лаванди, ефірна олія троянди.  

Протипоказання: чутлива або пошкоджена шкіра, індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані. 
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018