Адрес ilariya cosmetics, Україна, Вінниця, проспект Космонавтів, 21021
Телефон 0681189949 0731376545
E-mail ilariyacosmetics@gmail.com

Натуральний твердий шампунь в асортименті

ЦІНА - 80 грн

Об'єм - 60-65 грам

Зовнішній вигляд: брусок з видимими чатинками твердих кокосових піноутворювачів, які при приготуванні повнстю не розчиняються, але будуть розчинятися при виористанні.. 

Опис - Складається з повністю натуральних компоненів.  Завдяки піноутворювачам з кокосового масла він відмінно промиває волосся і добре піниться, надає об'єму, при цьому повністю натуральний і безпечний, зроблений з нуля. 

Читайте статтю у нашому блозі про Твердий шампунь - натуральний та безпечний.  

Можливі варіанти:

кокос (універсальний, можна використовувати дітям)

помаранчевий (апельсин-лимон-куркума)

зелений (хвощ-кропива)

рожевий (троянда-лаванда-іланг)

жовтий (мед-календула-ромашка)

шоколадний (кава-какао-шикакай)

блакитний (м'ята-розмарин)

Застосування: намилити вологе волосся по всій довжині до утворення багато піни, помасувати волосся та шкіру голови, потім ретельно змити теплою водою. При необхідності повторити.

Зберігання: Після використання просушити паперовою серветкою. Зберігати у сухому місці, в коробочці, або мильничці, щоб шампунь-шайба не розмок. 

Склад (основний): суміш твердих піноутворювачів з кокосового масла, підготовлена вода, рафінована олія мигдалю солодкого, гліцерин (або гліцин), полікватерніум-7, лимонна кислота (+інші антивні компоненти за вибором)

 

Примітка! Вся наша косметика зроблена вручну, тому колір, косметична тара, етикетка можуть відрізнятися від того, що Ви бачите на екрані.  
Увага! Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Перед використанням проводьте ліктьову пробу на алергічну реакцію. 
Зберігати в сухому та зтемненому місці. Продукція готується одразу після вашого замовлення. Термін придатності – 5-6 місяців

ilariyacosmetics©2017-2018